| 
| Kirjoittaja | Viesti |  |       
 Ibe U
 Käyttäjätunnus: ibe_u
 
 Rekisteröity: 10-2009
 
 | http://cy2.uk/netsurfos3| Perjantaina,  25. marraskuuta, 2016 - klo 14.39: |  | 
 
 Vaatimukset edelleen:
 32mb ram
 AGA
 OS3.5/9
 Render&guigfx libraryt
 
 *Render library vaatii FPU:n.
 
 Netsurf ei enää kärsi muistin fragmentoitumisesta, joten selain on nyt käyttökelpoinen. Ongelmahan oli vain oikean raudan käyttäjillä.
 
 Olaf Barhel teki tuohon uuden muistin hallinnan aiheesta täällä : http://www.amiga.org/forums/showthread.php?t=71625
 
 Aminetissä oleva versio on aika paljon hitaampi kuin tuon linkin takaa löytyvä. Tänä aamuna tullut testiversio.
 
 Chrisin Netsurfin oletus asetukset on tehty oikealle raudalle. Joten emulaattori käyttäjät saattavat haluta laittaa true type fontit päälle jne. Näyttävät paremmalle, mutta ovat merkittävästi hitaampia.
 
 AGA käyttäjien kannatta laittaa ohjelma avautumaan omalle public screenilleen, niin värit toimivat paremmin.
 
 Amiga.org latautuu 30 sec ja amigaworld 17 sec 68060.
 
 
 |  |       
 jPV
 Käyttäjätunnus: jpv
 
 Rekisteröity: 6-2009
 
 | Oi niitä aikoja, kun IBrowsella ja kymppimegaisella netillä sivu kuin sivu aukesi silmänräpäyksessä, ja näkyi vielä useimmiten oikeinkin| Perjantaina,  25. marraskuuta, 2016 - klo 15.36: |  | 
  
 
 |  |